Bu Özelliğe Sahip Olan Erkeklerin Partnerlerini Aldatma İhtimali Daha Yüksek!

Elbette ki aldatılmak kimsenin hoşuna gitmez. Peki sizce sadık bir partner bulmak zor mu? Erkeklerin yüzlerine bakarak aldatmaya meyilli olup olmadıklarını anlayabileceğiniz söylesek? İçeriğimizde sizler için bu konuya yönelik yürütülen araştırmanın detaylarına yer verdik. ??

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/219…

Kadın ya da erkek… Hiç kimse partnerinin kendisini duygusal, fiziksel ya da zihinsel olarak aldatmasını istemez.

Fiziksel aldatma, fiziksel temas ve cinsel birlikteliği kapsarken; duygusal aldatmada temas gerektirmeden bireyler birbirine aşık olur. Zihinsel aldatmada ise birey partneri dışında biriyle herhangi bir paylaşımda bulunduğunu düşünür ve zihninde canlandırır.

Peki, partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlayabilirsiniz?

Yeni açıklanan bir ankete göre normalden büyük bir buruna sahip olan erkeklerin aldatma oranı daha yüksek.

İngiltere’de popüler olan tanışma sitesi illicitencounters.com’un 2 bin üyesiyle gerçekleştirdiği ankette daha önce partnerlerini aldattıklarını itiraf eden erkeklerin yüzde 52’sinin burnunun normalden büyük olduğu ortaya çıkmış.

Ayrıca partnerlerini aldatan kişilerin yüzde 78’i kadınların büyük burunlu erkekleri çekici bulduklarını düşündüklerini söylediler.

Evolution and Human Behaviour dergisinde yayınlanan farklı bir araştırmaya göre, büyük burunlar yüksek testosteron ve erkeklik ile bağlantılı.

İlişki uzmanı Jessica Leoni, büyük burunların erkeklerdeki en çekici özellik olmayabileceğini ancak garip bir şekilde erkeksilik sağladığını açıklamış.

İngiltereli bir güzellik uzmanı ise konuyla alakalı şunları söyledi: “Müşterilerimle de her zaman konuşuruz, hepimizin hemfikir olduğu bir konu var… Büyük burunlu erkekler çok seksi!”

Yani araştırmanın sonuçları gösteriyor ki büyük burunlu erkekler kadınlara daha çekici geliyor ve bu durum da erkeklerin sadakatsiz olmalarında büyük bir rol oynuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir